Sardunya Catering (Yemek Üretimi)

Markalarımız

Et ve et ürünleri üreten Beslem Gıda, 1987 yılında kuruldu. 1996 yılından beri Hadımköy İstanbul tesislerinde faaliyetine devam eden Beslem, Sardunya mutfaklarının et ve et ürünler (beyaz et hariç) ihtiyacını karşılamaktadır. Aynı zamanda sucuk, pastırma vb. ürünleri büyükmarket ve şarküterilerde de satılmaktadır.

Ana faaliyet alanı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezindeki restoran işletmesidir.

1996 yılında kurulmuştur. Sardunya’ nın ana tedarikçisi olan Kupa, Türkiye genelinde cafe, fast food, büfe, restaurant, lokanta, hotel, motel, okul kantini, kumanya şirketleri, yemekhane, catering, toptan ve ara toptan firmalarından oluşan 1500’ ü aşkın firmanın her türlü gıda vetemizlik ekipmanı ihtiyacını karşılamaktadır.
Kupa Gıda

Ana faaliyet alanı yurtiçi ve yurtdışında fuarlar düzenlemek ve düzenlenen fuarlara katılmak,kokteyl, açılış, düğün, balo, toplantı vb. organizasyonlardır.
Sardunya Ziyafet-İkram

Boğazın sıfır noktasından muhteşem güzelliği seyrederek, dünya mutfağından özgün lezzetler sunan A La Carte menüsü ile seçkin bir restaurant-bardır. Yabancı misafirlerin ağırlandığı en seçkin mekanların başında gelen Sardunya Karaköy Yalı, özel davetler, kokteyller, kokteyl prolongelenler, grup ve aile yemekleri için de vazgeçilmez bir mekandır.
Sardunya Karaköy Yalı

Kalitesi, lezzetli yemekleri ve şıklığıyla Gayrettepe’ de bir restaurant-bar klasiğidir. Öğlenleri özellikle çalışanlar için hazırlanan öğlen menüsü ve akşamları dünya mutfağından özgün lezzetler sunulan bir mekandır.
Bosphorus Brewing Company